Kilka słów o mnie - poznajmy się bliżej

Ze światem online jestem związany od 2007 roku, w którym publikowałem swoje pierwsze strony internetowe dla lokalnych przedsiębiorców, wydarzeń oraz instytucji. Tworząc kolejne projekty stron internetowych jako freelancer ukończyłem studia dzienne, magisterskie na kierunku Informatyka na Politechnice Warszawskiej.

Od 2014 roku nierozerwalnie związałem się z branżą marketingu internetowego. Swoją przygodę miałem okazję rozpoczynać w agencji na stanowisku młodszego analityka i specjalisty SEO pracując przy dużych projektach takich jak Castorama czy British Council. Równolegle zbierałem doświadczenie w pracy jako niezależny konsultant prowadząc kampanie reklamowe i działania SEO dla lokalnych przedsiębiorców m.in. Warsaw Saints, SOTO Sushi, MGW Training, czy Son Trava.

Obecnie mam przyjemność pracować z międzynarodowymi markami takimi jak Magda Butrym, Pfleiderer, czy Fleishman-Hillard. W ramach projektu Magda Butrym pracuje jako konsultant do spraw rozwoju e-commerce oraz aktywności digital zajmując się analityką. Przy projekcie Pfleiderer kompleksowo od strategii i koncepcji działań digital po analitykę, badania rynku i konkurencji po growth hacking i pozycjonowanie. W dalszym ciągu jako niezależny konsultant realizuje działania dla innych agencji, m.in. Garden of Words, czy Fleishman-Hillard, które wspieram w działaniach związanych szeroko z marketingiem online. W swojej karierze zmierzyłem się z wyzwaniem budowania od  podstaw oraz zarządzania własnym zespołem marketingu online. Obecnie pracuje jako Digital Marketing Manager i team leader w agencji Profundo. Od kwietnia 2022 mam przyjemność pracować z agencją Garden of Words przy projekcie Media Markt pełniąc funkcję specjalisty ds. performance marketingu odpowiedzialnego za kampanie trade marketingowe.

 

W ostatnich latach z miłą chęcią występuję publicznie na panelach, spotkaniach oraz prowadzę szkolenia i warsztaty z zakresu analityki internetowej oraz pozycjonowania zarówno dla marek m.in. Amica, Garden of Words, Fleishman-Hillard czy Kludi  jak i dedykowane dla grup docelowych, np. Archi Day w ramach Warsaw Home. Staram się stale podnosić swoje kompetencje poprzez branie udziału w szkoleniach indywidualnych, konferencjach i warsztatach. Zdobytą wiedzę i posiadane kompetencje staram się potwierdzać odpowiednimi dyplomami i certyfikatami.

Prywatnie jestem szczęśliwym mężem i dumnym tatą dwóch córek, miłośnikiem aktywności na świeżym powietrzu (bieganie, rower, prace ogrodowe) oraz pasjonatem gier role-playing. Cenię sobie aktywnie spędzony czas z rodziną, a w czasie tylko dla siebie jestem mocno nastawiony na  rozwój osobisty i doszkalanie branżowe. Jeśli jesteś z Warszawy lub okolic, to masz szansę na darmową konsultację wyciągając mnie na wspólne bieganie lub rower 😉

Jeśli szukasz wykwalifikowanego i kompetentnego specjalisty z zapleczem wiedzy i doświadczenia w różnorodnych projektach, dla którego praca jest również pasją, to zapraszam do kontaktu.

moj podpis_na_www

Moje ostatnie certyfikaty

Porozmawiajmy...

Skorzystaj z różnych form kontaktu. Napisz do mnie wiadomość na kontakt@platekmichal.pl lub zadzwoń +48 517 804 158. Możesz również od razu umówić się ze mną na godzinną konsultację korzystając z widgetu po prawej stronie lub po prostu skorzystać z formularza kontaktowego: